nDnes je  neděle 8.12.2019 n
  VSTUP NA E-MAIL  
nic
  KALENDÁŘ AKCÍ - 2018 / 2019  
nic
  KONTAKTY  
nic
  ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA  
nic
  PLÁNOVANÉ AKCE-2018 / 2019  
nic
n
  << Zpět | Do oblíbených | Úvodní strana  
n
odrazka
RUBRIKYn
Rohodnutí o přijetí k zákl. vzděláváníRohodnutí o přijetí k zákl. vzdělávánín
Návrh rozpočtu na rok 2019Návrh rozpočtu na rok 2019n
NEPZ (Nejbohatší ekosystémy planety Země). NEPZ (Nejbohatší ekosystémy planety Země). n
Úřední deskaÚřední deskan
Informační memorandumInformační memorandumn
Kamerový systém na budově ZŠKamerový systém na budově ZŠn
Hravý klaunHravý klaunn
Opatření školy - vstup cizích osobOpatření školy - vstup cizích osobn
nO ŠKOLEn
ÚvodÚvodn
Historie školyHistorie školyn
Pedagogický sborPedagogický sborn
Akce školy 2018 / 2019Akce školy 2018 / 2019n
Akce školy 2017/2018Akce školy 2017/2018n
Akce školy - 2016/2017Akce školy - 2016/2017n
Partnerské školyPartnerské školyn
Adopce na dálkuAdopce na dálkun
Školní časopisŠkolní časopisn
nPRO ŽÁKYn
Organizace školního roku 2018/ 2019Organizace školního roku 2018/ 2019n
Rozvrhy tříd 2018 / 2019Rozvrhy tříd 2018 / 2019n
Žákovský parlamentŽákovský parlamentn
Úspěchy žáků - 2018/2019Úspěchy žáků - 2018/2019n
1.stupeňn
2.stupeňn
Úspěchy žáků - 2017 / 2018Úspěchy žáků - 2017 / 2018n
ChasičkaChasičkan
Lyžařský kurz - 7.ročníkLyžařský kurz - 7.ročníkn
Sportovní kurz - 9.ročníkSportovní kurz - 9.ročníkn
Lyžařský kurz - I.st.Lyžařský kurz - I.st.n
nPRO RODIČEn
Zájmové kroužkyZájmové kroužkyn
Rodičům prvňáčkůRodičům prvňáčkůn
Termíny tř. schůzek a konzultací 2018/2019Termíny tř. schůzek a konzultací 2018/2019n
Školní řádŠkolní řádn
Klasifikační řádKlasifikační řádn
Řád školního hřištěŘád školního hřištěn
ŠVP SouhraŠVP Souhran
Výroční zprávaVýroční zprávan
Projekty EUProjekty EUn
Projekt Využití ICT ve všeobecně vzděl. předmětechProjekt Využití ICT ve všeobecně vzděl. předmětechn
Projekt Zajímavá výuka fyziky,chemie,přírodopisuProjekt Zajímavá výuka fyziky,chemie,přírodopisun
Formuláře ke staženíFormuláře ke staženín
nVÝCHOVNÝ PORADCEn
Přijímací řízení ve šk.roce 2018/2019Přijímací řízení ve šk.roce 2018/2019n
Poskytování poradenských služeb v naší škole Poskytování poradenských služeb v naší škole n
Rozhodujeme se o budoucím povoláníRozhodujeme se o budoucím povolánín
Konzultační hodiny vých.poradceKonzultační hodiny vých.poradcen
nŠKOLNÍ METODIK PREVENCEn
Konzultační hodiny ŠMPKonzultační hodiny ŠMPn
Preventivní program školyPreventivní program školyn
Preventivní programyPreventivní programyn
Projekty prevence rizikových projevů chováníProjekty prevence rizikových projevů chovánín
Školní strategie prevenceŠkolní strategie prevencen
Bezpečnější internetBezpečnější internetn
Doporučená literaturaDoporučená literaturan
nŠkolní poradenské pracovištěn
Členové ŠPPČlenové ŠPPn
nŠKOLNÍ DRUŽINAn
Řád školní družinyŘád školní družinyn
Celoroční plán školní družinyCeloroční plán školní družinyn
ŠVP školní družinyŠVP školní družinyn
Akce školní družiny 2017-2018Akce školní družiny 2017-2018n
nSRPŠn
Zápisy z jednáníZápisy z jednánín
Přehled čerpání finančních prostředků SRPŠPřehled čerpání finančních prostředků SRPŠn
nŠKOLSKÁ RADAn
Jednací řádJednací řádn
Členové radyČlenové radyn
Zápisy z jednání radyZápisy z jednání radyn
nSTRAVOVÁNÍn
Školní restaurace ScolarestŠkolní restaurace Scolarestn
odrazkaVYHLEDÁVÁNÍn
 
n
 Úspěchy žáků - 2018/2019 

Úspěchy žáků 2018/19

Úspěchy žáků

 

ZŠ nám. T.G.Masaryka, Frýdlant n. O.                         

- školní rok 2018-2019

                                              (2. stupeň)


 

 

Sportovní soutěže

 

Přespolní běh

-        Okrskové kolo (září 2018)

Dívky 6. a 7. roč.

1. místo – ZŠ T.G.M.

Barbora Ningerová, Hana Ningerová, Anna Václavíková (6.C), Sabina Vančová (7.B), Jana Moravcová, Anna Výmolová (7.D)

 

 

 

Chlapci 6. a 7. roč.

2. místo – ZŠ T.G.M.

Jindřich Šimeček, Prokop Říha (7.A), Adam Bartolom, Vojtěch Černiak (7.B), Jiří Eliáš, Michal Lanča (7.C)

 

 

 

Dívky 8. a 9. roč.

1. místo – ZŠ T.G.M.

Monika Fižová (8.A), Ester Chlopčíková (8.B), Vendula Podsedníková, Nela Prachařová (8.C), Melanie Tóthová (9.B), Nela Fiedorová (9.D)

 

Chlapci 8. a 9. roč.

3. místo – ZŠ T.G.M.

Martin Hajda (8.B), Adam Krupa (8.C), Lukáš Ryzí, Sebastian Šeba (9.B), Petr Eltner, Ondřej Opálka (9.D)

 

-        okresní kolo

Dívky 6. a 7. ročník

1. místo – ZŠ T.G.M.

Barbora Ningerová, Hana Ningerová, Anna Václavíková (6.C), Sabina Vančová (7.B), Jana Moravcová, Anna Výmolová (7.D)

 

 

Halová kopaná

-        Okrskové kolo (22. a 23. 11. 2018)

Mladší žáci

2. místo – ZŠ T.G.M.

Jakub Vorobeľ (6.A), Josef Faldyna, Matěj Nádvorník, Jakub Vrobel (6.C), Jakub Gvuzd (7.B), Jakub Adamec, František Černoch, Tomáš Janek, Jakub Volný (7.D)

 

 

 

Starší žáci

1. místo – ZŠ T.G.M.

Denis Drabina, Matyáš Filip, Matěj Hajda, Vojtěch Poláček, Matěj Staněk (8.B), David Plucnara, Sebastian Šeba (9.B), Samuel Brož (9.C), Petr Eltner, Ondřej Opálka (9.D)

 

 


 

 

 

- okresní kolo (listopad 2018)

Starší žákyně

 

 

2. místo – ZŠ T.G.M.

Hana Kundratová (8.A), Adéla Červenková (8.B), Vendula Podsedníková, Nela Prachařová (8.C), Hana Milatová (9.C)

Starší žáci

3. místo – ZŠ T.G.M.

Denis Drabina, Matyáš Filip, Matěj Hajda, Vojtěch Poláček, Matěj Staněk (8.B), David Plucnara, Sebastian Šeba (9.B), Samuel Brož (9.C), Petr Eltner, Ondřej Opálka (9.D)

 

 

Florbal

        - okrskové kolo (prosinec 2017)

Mladší žáci

1. místo – ZŠ T.G.M.

Lukáš Myslikovjan (6.B ),  Adam Bakota, Vojtěch Kopecký, Michal Pavlásek, Tobiáš Velička, Jakub Vypásek (7.A), Adam Bartolom, Vojtěch Černiak, Jakub Gvuzd, Matyáš Hošek (7.B), Jiří Eliáš (7.C), Lukáš Muroň, Lukáš Onderka, Jakub Volný (7.D)

 

Starší žáci

1. místo – ZŠ T.G.M.

Matyáš David, Jakub Gistinger, Daniel Chuděj (8.A), Kryštof Klimunda (8.B), Václav Magdoň (8.C), Tomáš Fizia, David Plucnara, Sebastian Šeba (9.B), Samuel Brož (9.C), Petr Eltner, Ondřej Opálka (9.D)

 

Starší žákyně

1. místo – ZŠ T.G.M.

Markéta Hlostová (7.B), Tereza Bačáková, Hana Kundratová, Tereza Ondrejčíková (8.A), Adéla Červenková, Ester Chlopčíková (8.B), Vendula Podsedníková, Nela Prachařová (7.C), Lenka Kardašová, Michaela Michalková. Melánie Tóthová (9.B), Lucie Kudělková (9.C)

 

 

Vědomostní soutěže

Logická olympiáda

-        nejúspěšnější řešitelé v rámci naší školy

Kat. B (2. stupeň ZŠ a odpovídající ročníky SŠ)

Lukáš Wendzel (9.D)

Ester Smejová

Michal Lanča (oba 7.C)             

 

Přírodovědný klokan

-        nejúspěšnější žáci v rámci školy

8. a 9. ročník

1. místo – Adam Krupa (8.C)

2. místo – Klára Lišková (8.A)

3. místo – Magdaléna Gontková (8.C)

 

-        umístění v rámci okresu

8. a 9. ročník

2. místo – Adam Krupa (8.C)

7. místo – Klára Lišková (8.A)

10. místo – Magdaléna Gontková (8.C)

 

Náboj (celostátní matematicko-fyzikální soutěž)

        - oblastní kolo

ZŠ a víceletá gymnázia

5. místo – ZŠ T.G.M. - Martin Štofko (9.B), Roman Velička (9.C), Kryštof Šimčák, Lukáš Wendzel (9.D)


 

 

 

Soutěž Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR

-        školní kolo

8. a 9. ročník

1. místo – Lukáš Wendzel (9.D)

2. místo - Helena Horáčková (9.B)

3. místo - Zuzana Gurecká (9.B)

Olympiáda v českém jazyce

-              školní kolo

8. a 9. ročník

1. místo – Helena Horáčková (9.B)

2. místo – Magdaléna Gontková (8.C)

3. místo - Eliška Čepelková (9.C)

 

Dějepisná olympiáda

-              školní kolo

8. a 9. ročník

1. místo – Tomáš Merta (9.C)

2. místo – Magdaléna Gontková (8.C)

3. místo - Helena Horáčková (9.B)

 

 


 


Stránky jsou postaveny na systému Ekonstruktér.cz
n