nDnes je  pátek 20.7.2018 n
  KALENDÁŘ AKCÍ  
nic
  KONTAKTY  
nic
  ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA  
nic
  PLÁNOVANÉ AKCE-2017/2018  
nic
n
  << Zpět | Do oblíbených | Úvodní strana  
n
odrazka
RUBRIKYn
Volné dny vyhlášené ŘŠVolné dny vyhlášené ŘŠn
Úřední deskaÚřední deskan
Školní hřištěŠkolní hřištěn
Kamerový systém na budově ZŠKamerový systém na budově ZŠn
Opatření školy - vstup cizích osobOpatření školy - vstup cizích osobn
Adaptační programy 2018 / 2019Adaptační programy 2018 / 2019n
nO ŠKOLEn
ÚvodÚvodn
Historie školyHistorie školyn
Pedagogický sborPedagogický sborn
Projekty modernizace školyProjekty modernizace školyn
Výběrová řízeníVýběrová řízenín
Akce školy 2017/2018Akce školy 2017/2018n
Akce školy - 2016/2017Akce školy - 2016/2017n
Akce školy - 2014 / 2015Akce školy - 2014 / 2015n
Akce školy - 2015 /2016Akce školy - 2015 /2016n
Akce školy - archivAkce školy - archivn
Partnerské školyPartnerské školyn
Adopce na dálkuAdopce na dálkun
Školní časopisŠkolní časopisn
nPRO ŽÁKYn
KORCHEMKORCHEMn
Organizace školního roku 2018/ 2019Organizace školního roku 2018/ 2019n
Rozvrhy tříd 2018 / 2019Rozvrhy tříd 2018 / 2019n
Žákovský parlamentŽákovský parlamentn
Seznam šk.sešitů pro rok 2018 / 2019Seznam šk.sešitů pro rok 2018 / 2019n
Volitelné předměty 2018/2019Volitelné předměty 2018/2019n
Úspěchy žáků (archiv) - 1.stupeňÚspěchy žáků (archiv) - 1.stupeňn
Úspěchy žáků (archiv) - 2.stupeňÚspěchy žáků (archiv) - 2.stupeňn
Úspěchy žáků - 2016/2017Úspěchy žáků - 2016/2017n
Úspěchy žáků - 2017 / 2018Úspěchy žáků - 2017 / 2018n
Malá ChasaMalá Chasan
Lyžařský kurz - 7.ročníkLyžařský kurz - 7.ročníkn
Sportovní kurz - 9.ročníkSportovní kurz - 9.ročníkn
Lyžařský kurz - I.st.Lyžařský kurz - I.st.n
nPRO RODIČEn
Zájmové kroužkyZájmové kroužkyn
Rodičům prvňáčkůRodičům prvňáčkůn
Termíny tř. schůzek a konzultací 2018/2019Termíny tř. schůzek a konzultací 2018/2019n
Školní řádŠkolní řádn
Klasifikační řádKlasifikační řádn
ŠVP SouhraŠVP Souhran
Výroční zprávaVýroční zprávan
Projekty EUProjekty EUn
Projekt Využití ICT ve všeobecně vzděl. předmětechProjekt Využití ICT ve všeobecně vzděl. předmětechn
Projekt Zajímavá výuka fyziky,chemie,přírodopisuProjekt Zajímavá výuka fyziky,chemie,přírodopisun
Formuláře ke staženíFormuláře ke staženín
nVÝCHOVNÝ PORADCEn
Přijímací řízení ve šk.roce 2017/2018Přijímací řízení ve šk.roce 2017/2018n
Poskytování poradenských služeb v naší škole Poskytování poradenských služeb v naší škole n
Rozhodujeme se o budoucím povoláníRozhodujeme se o budoucím povolánín
Konzultační hodiny vých.poradceKonzultační hodiny vých.poradcen
Převzetí zápisových lístkůPřevzetí zápisových lístkůn
Školská poradenská zařízeníŠkolská poradenská zařízenín
nŠKOLNÍ METODIK PREVENCEn
Konzultační hodiny ŠMPKonzultační hodiny ŠMPn
Preventivní program školyPreventivní program školyn
Preventivní programyPreventivní programyn
Projekty prevence rizikových projevů chováníProjekty prevence rizikových projevů chovánín
Školní strategie prevenceŠkolní strategie prevencen
Bezpečnější internetBezpečnější internetn
Doporučená literaturaDoporučená literaturan
nŠKOLNÍ DRUŽINAn
Řád školní družinyŘád školní družinyn
Celoroční plán školní družinyCeloroční plán školní družinyn
ŠVP školní družinyŠVP školní družinyn
Akce školní družiny 2017-2018Akce školní družiny 2017-2018n
nSRPŠn
Zápisy z jednáníZápisy z jednánín
Přehled čerpání finančních prostředků SRPŠPřehled čerpání finančních prostředků SRPŠn
nŠKOLSKÁ RADAn
Jednací řádJednací řádn
Členové radyČlenové radyn
Zápisy z jednání radyZápisy z jednání radyn
nSTRAVOVÁNÍn
Školní restaurace ScolarestŠkolní restaurace Scolarestn
odrazkaVYHLEDÁVÁNÍn
 
n
 Úspěchy žáků (archiv) - 1.stupeň 
n

Pěvecká soutěž, obvodní kolo, 1. stupeň

Termín Soutěž Kolo Umístění Jméno Třída 23.3.2011 Pěvecká soutěž „LOUTNIČKA“ Obvodní 0.kategorie 1. třída 3. místo Barbora VÁCLAVÍNKOVÁ I.A 1.kategorie 2. a 3. třída 1. místo ... více

Vloženo: 18. 7. 2011 | Přečteno: 1506x

Zájmová činnost

Mimoškolní činnost Skauti – Svojsíkův závod - okresní soutěž dívky 4. místo – Silvie Illésová (6.B), Kristýna Glajcová (6.C), Pavlína Gavlasová (7.A), Klára Sigmundová (7.B) chlapci 1. místo – Daniel Klimunda, Ondřej Stýskala (oba 6.B) Michal ... více

Vloženo: 16. 6. 2011 | Přečteno: 1422x

Úspěchy žáků 1. stupně, atletika

          Výsledky soutěží   Kinderiáda - atletika     Termín Soutěž Kolo Umístění Jména Třída 13.10.2010 Kinderiáda – atletika  Krajský přebor   Družstva   12. místo Kristýna KOSTELECKÁ Jonáš VÝMOLA ... více

Vloženo: 26. 6. 2011 | Přečteno: 1403x

Okrskové a okresní kolo florbalu žáků 1. st.

Termín Soutěž Kolo Umístění Jména Třída 10.11.2010 Florbal Okrskové kolo 1. místo Pavel CVIČEK Ondřej VAČKÁŘ Vítězslav TKÁČ Tomáš PRZYCZKO Daniel KOVÁŘ Jan BOHÁČ Lukáš MOLEK Michal FUKALA Samuel MATÉ ... více

Vloženo: 18. 7. 2011 | Přečteno: 1335x

Sběr lesních plodů na 1. stupni

  Termín Soutěž Kolo Umístění Třída Celkem září - říjen Sběr lesních plodů Školní kolo   1. místo   V.A   33 kg         2. místo   IV.B     29 kg         3. ... více

Vloženo: 18. 7. 2011 | Přečteno: 1355x

Výsledky matematických soutěží žáků 1. stupně

26.1.2011 Matematická olympiáda Okresní kolo 17-22. místo Vítězslav TKÁČ V.A Termín Soutěž Kolo Umístění Jméno Třída 28.1.2011 Pythagoriáda pro 5.ročník Okresní kolo 7-8. místo ... více

Vloženo: 18. 7. 2011 | Přečteno: 1517x

Školní kolo recitační soutěže, 1. stupeň

Termín Soutěž Kolo Umístění Jméno Třída 16.2.2011 Recitační soutěž Školní kolo 0. kategorie 1.třídy 1. místo Zuzana GURECKÁ Martina PALOCHOVÁ I.B I.C 2. místo Viktor KERZL Hana ... více

Vloženo: 18. 7. 2011 | Přečteno: 1626x

ÚSPĚCH ŽÁKŮ PÁTÉ TŘÍDY

Překvapivý úspěch pátého ročníku v neuvěřitelně těžké soutěži! Zástupci pátých tříd se v úterý 10. listopadu zúčastnili IV. ročníku soutěže KVARTETO pořádané základní školou a gymnáziem PORG v Ostravě Vítkovicích. Daniel Chuděj, Ema Miková z V.A a Magdaléna Gontková, Filip Kobělka a Matyáš ... více

Vloženo: 23. 11. 2015 | Přečteno: 859x

Školní kolo pěvecké soutěže, 1. stupeň

Termín Soutěž Kolo Umístění Jméno Třída 21.3.2011 Pěvecká soutěž „LOUTNIČKA“ Školní kolo 0.kategorie 1. třída 1. místo Barbora VÁCLAVÍNKOVÁ Petr David LANČA Hana MILATOVÁ I.A I.A I.C ... více

Vloženo: 18. 7. 2011 | Přečteno: 1447x

Myslivecký kroužek a sběr lesních plodů

SBĚR LESNÍCH PLODŮ   Září - říjen Sběr kaštanů a žaludů Školní kolo I.stupeň 1.místo II.C       Celkem 2 384kg   2.místo III.C         V.C         3.místo I.C         ... více

Vloženo: 27. 6. 2016 | Přečteno: 480x

ZŠ TGM boduje na úrovni Moravskoslezského kraje!

Ano, je tomu tak! Naše škola se může vletošním roce pochlubit dvěma velmi výraznými úspěchy. O ten první se postarala děvčata Sára Zajícová z 5.B a ve 2. kategorii Kristýna Židková z 8.C, když 14. února 2013 ve Frýdku-Místku zvítězila vokresním kole konverzační soutěže v anglickém jazyce. V každé ... více

Vloženo: 24. 3. 2013 | Přečteno: 1848x

Úspěchy žáků turistického odd. a žurnalistického kroužku

SOUTĚŽE  ,,TURISTICKÉHO ODDÍLU“     Termín     Turistický oddíl ,,DIVOČÁCI“   Umístění   Jména     Třída 16.4.2016 Mistrovství Moravsko-slezského kraje 1. místo Lenka BŘEZINOVÁ   IV.A     ... více

Vloženo: 27. 6. 2016 | Přečteno: 498x

Soutěže z matematiky a anglického jazyka

MATEMATICKÉ  SOUTĚŽE     Termín   Soutěž   Kolo     Umístění   Jména     Třída 18.3.2015 Cvrček 2. a 3. ročník Školní kolo 1. místo Dominik HORÁK   III.A       2. místo David ... více

Vloženo: 27. 6. 2016 | Přečteno: 475x

Přespolní běh

      Termín   Soutěž   Kolo     Umístění   Jména     Třída 22.9.2015 Přespolní běh Okrskové kolo 1. ročník 3.místo Filip VÝMOLA   I.B       5.místo Nikol HLOUŠKOVÁ   I.C ... více

Vloženo: 27. 6. 2016 | Přečteno: 489x

Fotbalové soutěže

    Termín   Soutěž   Kolo     Umístění   Jména     Třída 3.5.2016 Fotbal 1.-3. tříd Okrskové kolo           1. místo Filip VÝMOLA Jakub TVARŮŽKA Jakub MICHALICA Jan TOMÁŠEK Vojtěch ... více

Vloženo: 27. 6. 2016 | Přečteno: 454x

Soutěže ve vybíjené

5.4.2016 Vybíjená Okrskové Kolo        Okresní kolo 1. místo         2. místo Tereza BAČÁKOVÁ Monika FIŽOVÁ Hana KUNDRÁTOVÁ Klára LIŠKOVÁ Tereza BALONOVÁ   Adéla ČERVENKOVÁ Lucie BŘEZINOVÁ Adéla KOPECKÁ Klára ... více

Vloženo: 27. 6. 2016 | Přečteno: 477x

Pěvecká a recitační soutěž na 1.st.

PĚVECKÁ SOUTĚŽ     Termín   Soutěž   Kolo     Umístění   Jména     Třída   16.3.2016 Pěvecká soutěž LOUTNIČKA Školní kolo 1. roč. 1.místo Markéta VACULOVÁ Marie KAISEROVÁ   I.B   I.A   ... více

Vloženo: 27. 6. 2016 | Přečteno: 472x

Lyžařské závody na Mezivodí, 1. stupeň

Termín Soutěž Kolo Umístění Jméno Třída 23.2.2011 Lyžařské závody „Mezivodí Školní kolo kategorie I.stupeň 1. místo Hana MILATOVÁ I.C 2. místo Veronika MAGNUSKOVÁ V.B ... více

Vloženo: 18. 7. 2011 | Přečteno: 1410x


 


Stránky jsou postaveny na systému Ekonstruktér.cz
n